O NAS

FIRMA PS 1271 sp. z o.o.

Jesteśmy wsparciem dla małych i średnich przedsiębiorców, wyręczamy ich w pracach księgowych, prawnych oraz finansowo-ubezpieczeniowych. Wiemy też jak wesprzeć sprzedaż i reklamę. Zacznij z nami współpracę i przekonaj się jakie to proste.

Obserwuj nas:
Czym się zajmujemy?

Nasza misja

To zapewnienie klientom profesjonalnych i kompleksowych usług rachunkowych oraz doradczych, które pomogą im w skutecznym zarządzaniu finansami swojej firmy. Nasze biuro rachunkowe działa zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i zawodowymi, dbając o poufność i integralność przekazywanych informacji finansowych. Misją biura rachunkowego jest także ciągłe doskonalenie się i rozwijanie wiedzy w dziedzinie rachunkowości, podatków i prawa, aby zawsze dostarczać klientom najbardziej aktualne i skuteczne rozwiązania. Działamy jako partner biznesowy dla swoich klientów, pomagając im osiągnąć sukces finansowy i rozwój swojej firmy.

“Pasja z pracy? Tylko wtedy jeśli Twoje zajęcie jest skoncentrowane na clue Twojego Biznesu. Całą resztę oddaj profesjonalistom.”

Michał Paprota

CEO

 

nasi partnerzy
Wsparcie

Jak możemy pomóc?

  Infolinia

  +48  666 673 061

  Lokalizacja

  ul. Kleczkowska 50/207
  50-227 Wrocław

  Kontakt